Згідно з планом роботи Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 було проведено декаду громадянського виховання

Згідно з планом роботи Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12, з метою формування в учнів громадянських якостей, виховання громадянської свідомості, самостійності та активної життєвої позиції в школі було проведено декаду громадянського виховання.

У рамках декади з 20 по 29 січня 2018 року відбулися такі заходи:

• бібліотечна виставка до Дня Соборності України;
  • акція «Оберіг для героїв» – виготовлення оберегів, ляльок-мотанок, листівок, брелоків для військовослужбовців 58-ої бригади;
  • виховні години та бесіди до Дня Соборності України;
  • учнівська конференція «Україна – це територія гідності і свободи»;
  • радіолінійка, присвячена Дню Соборності України та 100-річчю битви під Крутами;
  • виставка малюнків «Я малюю Україну!».

22 січня проведено зустріч з бійцем ДУК ПС, Немировцем Ярославом Сергійовичем, «Будні бійців в АТО». Відбувся майстер-клас з розбору автомата Калашникова. Зустріч нікого не залишила байдужою.

З метою вшанування мужності, героїзму захисників України, зміцнення патріотичного духу учнівської молоді вчителями української мови та літератури  29.01.2018 в актовій залі школи був проведений літературний флешмоб – читання вірша Павла Тичини «На Аскольдовій могилі» для учнів 10-11 класів

Учитель історії, Захарченко С.Ю., та педагог-організатор, Дяковська Я.В., підготували та здійснили перегляд та обговорення фільму «Герої України. Крути. Перша Незалежність».

Подвиг цих юнаків був першою перемогою у боротьбі за незалежність України!