16 березня 2018 р. у Конотопській СШ І – ІІІ ступенів №12 було проведено День відкритих дверей

16 березня 2018 р. у Конотопській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №12 було проведено День відкритих дверей за наступним планом:

1. Інтерактивне заняття з елементами тренінгу для учнів 9-А класу та їх батьків «Сімейні цінності. Ефективне спілкування» (за участю фахівця із соціальної роботи міського ЦСССДМ Шевчук Н.М.)
  2. Веселі старти для учнів 7- м/т класу та їх батьків «Хто кого?»
  3. Заняття з елементами тренінгу для учнів та батьків 8-В класу «Світ дітей – світ батьків» (за участю соціального педагога Шпагіної С.О.)
  4. Прем’єра вистави за мотивами п’єси М.Куліша «Мина Мазайло» (керівник Захарченко С.Ю.)
  5. Конкурсна програма «Міс Україночка» для 5-х класів (відповідальна педагог-організатор Дяковська Я.В.)
  6. Батьківські збори 11-х класів «Підготовка до ЗНО» (відповідальні класні керівники Манько О.В., Моісеєнко Р.І. Доповідачі заступники директора Білан В.В., Зеленська Н.В.)