Семінар-практикум (квест) директорів та заступників директорів з навчально- виховної роботи закладів освіти, що відбувся на базі Конотопської СШ № 12

19 грудня 2017 року на базі Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 був проведений семінар-практикум (квест) директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Конотопа на тему «Формування ключових життєвих компетентностей учнів в умовах становлення Нової української школи». Семінар відкрила начальник відділу освіти Конотопської міської ради Беспала О. В. Далі Зеленська Л.М., в.о. завідувача методичного кабінету, ознайомила з планом роботи семінару й наголосила на актуальності даної теми.
Директор школи Гричановський А. М. та заступник директора з виховної роботи Зеленська Н. В. представили візитну картку школи «12-та – це стиль життя». Заступник директора з навчально-виховної роботи Кот О.А. розповіла про створення в навчальному закладі педагогічних умов для формування ключових компетентностей учнів у світлі вимог Нової української школи.
Учасниками семінару було відвідано ряд фрагментів уроків, на яких вони змогли безпосередньо побачити, як педагоги школи формують ключові компетентності учнів.
Учитель-методист Волкова Е.М. разом з учнями 11-А класу презентували шкільний математичний YouTube-канал «Промінь».
Корисною і цікавою була розповідь Мохір О.М., учителя англійської мови, яка «прорекламувала» свою участь у Міжнародній програмі педагогічної майстерності вчителів, що проходила в США.
Робота навчального закладу з національно-патріотичного виховання була представлена презентацією виховного проекту «Вічна пісня барв і кольорів. Неповторна музика натхнення», яку підготувала заступник директора з виховної роботи Зеленська Н.В. разом з учнями. У ході цього заходу були представлені вишивки п’яти етнографічних районів України, орнаменти яких стали окрасою коридорів школи.
Жук М.В., кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарної освіти Сумського ОІППО презентував авторську програму «Дорожні карти Нової української школи».
При підведенні підсумків учасники семінару висловили свої найприємніші враження від даного заходу, наголосивши на тому, що це зібрання було не лише корисним, а й цікавим та яскравим.