У Конотопській СШ №12 у рамках Олімпійського тижня пройшли спортивні заходи.

У Конотопській СШ №12 у рамках Олімпійського тижня пройшли різноманітні спортивні заходи. Для всіх учнів та вчителів школи ранок у навчальному закладі розпочався із зарядки та флешмобу, які провели вчителі фізкультури Одинець Тетяна Володимирівна та Тітов Сергій Володимирович, їм допомагали учениці 9 та 10-х класів.
Учні 1-х класів здійснили екскурсію до Музею спортивних досягнень на стадіоні «Локомотив». Також на стадіоні відбулися змагання з футболу для учнів 6-х класів та «Веселі старти» для учнів 5-х класів.
Вдало пройшли туристичні походи, екскурсії, де діти відпочили, отримали багато позитивних емоцій.
Тиждень закінчився урочистим відкриттям Малих Олімпійських ігор. Учні активно брали участь у різноманітних спортивних змаганнях. Кращі спортсмени нагороджені грамотами та призами.