У Конотопській СШ №12 відбулося засідання педради, яке було проведено в новому форматі, з використанням інтерактивних технологій.

30 жовтня 2017 в Конотопській СШ №12 відбулося засідання педради, яке було проведено в новому форматі, з використанням інтерактивних технологій.

1.Про розвиток інноваційного мислення вчителя як умову його професійної компетентності та успішності учнів

2. Про психолого-педагогічні причини втрати мотивації та пізнавального інтересу учнів до навчання

3. Про результативність упровадження нових педагогічних технологій у формування та розвиток життєвих компетентностей учнів на уроках математики (за результатами комплексної перевірки )

4. Про схвалення узагальнених матеріалів ППД учителя фізики Василенка В.О.

5. У порядку контролю. Формування інноваційної культури вчителя (виконання рішень педради протокол № 2 від 01.11.2016 року)