Міжнародний день рідної мови

У понеділок, 22 лютого,  у Конотопській школі І-ІІІ ступеня №12 рясніло від барвистих вишиванок! І вчителі, і учні у рамках Дня рідної мови, що відзначався напередодні, доєдналися до загальношкільного флешмобу «Пам’ятаймо, що ми – українці!». Цього дня учасники освітнього процесу взяли участь у різних активностях. Для педагогів школи був проведений  експрес-урок української, у 7-9 класах – конкурс на кращого знавця рідної мови з використанням онлайн-сервісу Kahoot, брейн-ринг «Мова кожного народу неповторна і свята», на стінах коридорів можна було побачити слова-хмаринки зі складними випадками наголошення, уживання кличного відмінка при звертаннях, цікаві вислови про мову, на фліпчарті  кожен міг розмістити своє висловлення «Мова для мене – це…». Упродовж дня в школі з радіовузла лунали пісні сучасних українських співаків. День був цікавий і насичений приємними емоціями!

Вам може бути цікаво...