У Конотопській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 12 було проведено військово-патріотичні змагання «Майбутній воїн» між учнями 9-х класів. Діти показали свою спритність та організованість. Під час змагань були проведені такі конкурси: смуга  перешкод, підтягування, умілі руки, накладання пов’язки, а також конкурс військової пісні та гумористичного твору. Переможцем стала команда учнів 9-А класу.

Відбулася гра «Патріотичний експрес», присвячена Дню козацтва. Школярі активно та дружно проходили станції, де відповідали на запитання і заробляли певну кількість балів. Перемогу між собою розділили 5-Б та 5-В класи (друге місце). Переможцем стали учні 5-А класу (перше місце). Вітаємо всіх гравців!

Також для учнів других класів були проведені спортивні змагання «Юні козачата».

Учні школи вкотре довели, що є справжніми патріотами своєї держави!!!