17 жовтня відбувся обласний науково-практичний семінар керівників закладів загальної середньої освіти на тему: інформаційно-комунікаційні технології в управлінській діяльності керівника закладу освіти.

Відкриття обласного семінару-практикуму  відбулося в нашій СШ № 12. Учні школи привітали учасників та представили свій заклад гарною візитівкою.

Заступники директора школи з навчально-виховної роботи Білан В.В., Кот О.А. цікаво та змістовно  поділилися досвідом роботи закладу з використання інформаційно-комунікаційних технологій як необхідного інструменту управлінської діяльності керівника закладу загальної середньої освіти для успішної реалізації завдань нової української школи.

Дуже креативно, яскраво та сучасно виглядала фотозона, де гості активно фотографувалися.