27 квітня у Конотопській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 12 відбувся святковий урочистий захід з нагоди Дня психолога «Гармонія душі і тіла». У ході заходу психологи, соціальні педагоги та гості мали змогу ознайомитись з новою життєвою філософією Welness, яка включає в себе оздоровлення, що дозволяє досягти емоційної і фізичної рівноваги, помірне і комфортне фізичне навантаження, здорове харчування, комплексний догляд за шкірою, гарний відпочинок, оптимізм і позитивне мислення. Також було проведено ряд майстер-класів: мандали, робота з воском, дудлінг і зентангил, малювання пальчиком, робота з фетром.
Дякуємо за гарний настрій та позитивні емоції!