День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи.

Згідно з Указом Президента щороку відзначається свято, яке встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

У навчальному закладі відбулася радіолінійка, де кореспонденти розповіли про заснування цього свята та про трагічні події, які передували йому.

Для учнів 8-х та 9-х класів була проведена виховна година «Революція Гідності, охрещена кров’ю». Учні переглянули відеофільм «Революція Гідності». Виступила вчитель історії Захарченко Світлана Юріївна, яка звернула увагу на історичний аспект здобуття незалежності нашою державою. Наголосила, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний – події, які почалися біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року тривають і досі. Гідність не купиш! Свободу ж треба виборювати, а виборовши – відстоювати.

Єдність і бажання бути вільними робить нас гідними нащадками наших батьків. Слава Україні!!!