До спеціалізованої школи №12 завітав театр-студія «Ми» з виставою «Ассоль»

6 грудня до спеціалізованої школи №12 завітав театр-студія «Ми» з виставою «Ассоль». Якщо говорити коротко, то вона була поставлена на основі твору Олександра Гріна « Пурпурові вітрила». Неймовірна історія кохання!

За виставою спостерігали учні  7-А, 7-Б, та  9-А класів. Також присутніми були вчителі. Кожен переживав  емоції, які вдало продемонстрували актори на сцені.  Особливе враження залишилося в учнів від головної героїні, яка переживала знущання з боку оточення та насмішки над її мрійливістю. Але коли  її мрія про красеня-принца збулась, усі подивилися на неї по-іншому. І всі почали їй заздрити.  Адже, як нам відомо з дитячих казок, любов завжди перемагає зло і зможе пройти всі випробування.

Отже, після перегляду вистави всі залишились задоволені. Мені здається, що всі глядачі надовго запам’ятали виставу і після неї залишились приємні враження.

Голова шкільного прес-центру СШ №12 Шкурат Анастасія