Протягом лютого-березня 2019 року на базі спеціалізованої школи № 12 був проведений факультативний курс «Основи веб-розробки» за програмою та за підтримки благодійного фонду BrainBasket.

Пройти курс виявив бажання 31 учень. Успішно його закінчили, склали іспит та захистили фінальний проект – 14 слухачів.

Протягом 9 тижнів слухачі факультативу познайомились із сучасними технологіями розробки веб-сайтів, опрацювали такі теми:

1. Основи створення та стилізації веб-сторінок.
  2. Деталі стилізації веб-сторінок.
  4. Елементи сучасної фронт-енд розробки.

З фінальними проектами учнів, які отримали сертифікати про успішне завершення курсу від фонду BrainBasket, можна ознайомитись на сторінці http://www.bia.pp.ua/zanyattya-17-na-finishnij-pryamij-zavershennya-ta-zaxist-finalnix-proektiv.html