У спеціалізованій школі №12 відбулися змагання серед учнів третіх класів «Веселі старти»

6 грудня в спеціалізованій школі №12 відбулися змагання серед учнів третіх класів «Веселі старти». Кожна команда чудово проявила себе і показала свій бойовий дух. Якщо чесно, атмосфера була дуже напруженою, і в кожного з гравців всередині кипіла кров. Учителі фізичної культури підготували безліч цікавих естафет з м’ячем, ключками, ракетками та іншими атрибутами.

Команда складалася з восьми чоловік. Отже, з кожного класу було представлено вісім учасників. Усі інші учні вболівали за своїх однокласників та пробуджували в них жагу до перемоги своїми лозунгами. Батьки також прийшли вболівати за своїх діток.

Змагання були запеклими, але все ж таки справедливий суддя визначив переможця. Як на мене, ніхто не залишився в програші, адже кожен був задоволений.

Отже, на почесному третьому місці, за допомогою своїх старань та тяжкої праці, опинився 3-В клас. Срібло здобув 3- А клас, адже вони приклали трохи більше зусиль. І переможцями « Веселих стартів» стали учні 3-Б класу. Вони виклалися на повну, і це допомогло здобути їм перше місце.

Я гадаю, що в наступному році вони покажуть себе ще з кращого боку і продемонструють нам абсолютно нові результати.

Голова шкільного прес-центру СШ №12 Шкурат Анастасія