Зустріч із майстром спорту України з лижних гонок Н. В. Савоченко

Наш край відомий великою кількістю титулованих спортсменів з лижних гонок. Тож і учні Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 28 листопада  в рамках конкурсу «Запроси спортсмена в школу» проекту Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів спілкувалися з неоднаразовою чемпіонкою України, учасницею чемпіонатів світу та всесвітніх студентських ігор, майстром спорту України з лижних гонок, а сьогодні старшим тренером відділення “Лижні гонки” Конотопської ДЮСШ ім. М. Маміашвілі Ніною Володимирівною Савоченко. Її вихованці стають чемпіонами та призерами чемпіонатів України, учасниками міжнародних змагань. Учні нашої школи з великим зацікавленням слухали про всі тонкощі, а найсміливіші навіть самі спробували себе в цьому виді спорту.