15 жовтня у СШ № 12 було проведено засідання психологічної студії «Назустріч один одному»

Осінні канікули педагоги Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 використовують для свого професійного розвитку.
15 жовтня було проведено засідання психологічної студії «Назустріч один одному». Учителі разом з практичним психологом Філічевою Н.І. обговорювали актуальне й болюче для всіх питання роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Під час тренінгу кожен присутній мав можливість проговорити свої проблеми з даного питання, вислухати колег, поділитися власним досвідом. Вправи, підібрані Філічевою Н.І., допомогли з’ясувати, які ж насправді проблеми заважають працювати з такими дітьми. Психолог дала перші рекомендації.
Усі погодилися з тим, що вивчення цієї проблеми – це робота ще не одного тренінгу, семінару. Потрібно вчитися і вчителям, і дітям, як спілкуватися з категорією таких учнів.