Daily Archive: 2 Грудня, 2019

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо учнів Конотопської СШ №12 з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! І місце Краснянська Дарина Павлівна, учениця 9 класу, вчитель – Волкова Елеонора Михайлівна. ІІ місце Сухенко Богдан Павлович, учень 9 класу, вчитель – Волкова Елеонора Михайлівна; Бондарєв Нікіта Максимович, учень 9 класу, вчитель – Волкова...

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Вітаємо учнів Конотопської СШ №12 з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства! ІІ місце Голінко Альона Володимирівна, учениця 11 класу, вчитель – Захарченко Світлана Юріївна. ІІІ місце Платошкіна Анастасія-Таїсія Олександрівна, учениця 9 класу, вчитель – Захарченко Світлана Юріївна. Бажаємо подальших успіхів та перемог!