Daily Archive: 9 Грудня, 2019

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
0

Вітаємо учнів Конотопської СШ №12 з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови! ІІІ місце Пивовар Вікторія Ігорівна, учениця 8 класу, вчитель – Мороз Олександр Павлович; Дмитрусенко Софія Олександрівна, учениця 11 класу, вчитель – Мороз Олександр Павлович. Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
0

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо учнів Конотопської СШ №12 з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики! І місце Пампуха Антон Павлович, учень 8 класу, вчитель –Колоусова Людмила Миколаївна. ІІІ місце Кабаков Сергій Андрійович, учень 8 класу, вчитель – Колоусова Людмила Миколаївна; Бондарев Нікіта  Максимович, учень 9 класу, вчитель – Василенко Володимир...