Дистанційне навчання

У зв’язку з запровадженням карантину у навчальному закладі організоване дистанційне навчання учнів за допомогою веб-сервісу Google Classrom.

Адміністратор веб-сервісу створює обліковий запис школи, створює  окремі курси для кожного класу середньої та старшої школи, запрошує до викладання класних керівників у відповідних класах.

Класні керівники в свою чергу запрошують до викладання учителів-предметників даного класу, та приєднують учнів по коду. Учителі-предметники, маючи доступ до кожного класу, у якому викладають розміщують матеріали, рекомендації та завдання для учнів.

Як саме здійснюється робота з цим сервісом, наведено на інтелект-карті.

Переглянути викладений учителями матеріал та домашні завдання учнів можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=0B5kE70tSRRvpflVMVWlmN0U1eXRTNHFhUkI5STVmRjFwd2g3OUNqaWF1bHdiekUtaDBTU2M