У спеціалізованій школі №12 відбувся захід «Посвята в Барвінчата»

5 грудня в спеціалізованій школі №12 відбувся захід «Посвята в Барвінчата». До школи завітало багато гостей. Матусі, бабусі, тата та інші члени родини могли спостерігати за тим, як дорослішають їх діти. Захід проходив у супроводі  театрального виступу учнів старших класів. Діти завітали до країни казок і познайомилися з її героями: Барвінкм, Бабою Ягою, Феєю, Ромашкою та Кощеєм Безсмертним.

Герої країни Барвінкова за допомогою розважальних вправ допомагали дітям вивчити та запам’ятати правила поведінки барвінчат. А саме: бути ввічливими, допомагати тим, хто цього потребує, виконувати свої обов’язки, як учня. Після того, як герої вистави впевнилися в тому, що діти знають усі правила, впустили їх до країни, тим самим посвятивши їх в барвінчата. Після цього учні мали можливість сфотографуватися з казковими героями, щоб зберегти цей день не тільки в памя’ті, але й на фотографіях.

Я вважаю, що вистава й посвята були чудовими та повчальними. Діти назавжди запам’ятають цей момент. Герої подарували чудовий настрій та залишили після свята гарний відблиск.

Голова шкільного прес-центру СШ №12 Шкурат Анастасія