З 7.09 по 14.09 в стінах Конотопської СШ №12 проведено Олімпійський тиждень

З 7.09 по 14.09 в стінах Конотопської СШ №12 проведено Олімпійський тиждень. Програма була різноманітна та цікава для учнів.

Протягом тижня кореспонденти радіовузла готували рубрики:«З історії Олімпійських ігор», «Олімпійські чемпіони України», «Олімпійські чемпіони Сумщини». Звучали радіопривітання для чемпіонів нашої школи.

З 08.09 по 14.09 в навчальному закладі була представлена виставка малюнків «У світі спорту».

11 вересня для всіх учнів та вчителів школи ранок розпочався з майстер-класу «Розпочни свій день із зарядки» від тренера ДЮСШ з футболу Куліш О.М. Учні 9-А разом з класним керівником успішно подолали дистанцію довжиною у 2 кілометри.

На перервах учні початкової школи мали змогу переглянути мультфільм «Як козаки олімпійцями стали».

Цікаво пройшла спортивно-розважальна програма «Олімпійські розваги для дітей» (естафети) для учнів 7-х класів, яку провела вчитель фізкультури Одинець Тетяна Володимирівна. Усі присутні отримали багато позитивних емоцій, випробування були на спритність та витривалість. Найуспішнішою виявилася команда під назвою «Олімпійці». Вітаємо гравців з перемогою!

12.09, 14.09 учні 4-х класів отримали майстер-клас із гандболу від тренера ДЮСШ Паламарчука О. В. та Шатрави А.В..

14.09 відбувся матч з футболу серед 5-х класів під керівництвом Тітова Сергія Володимировича. Перемогу здобули учні збірних 5-Б, 5-В класів по пенальті. Вітаємо юних футболістів!!!

Займайтеся спортом та будьте здорові!!!