У Конотопській СШ №12 відбувся показовий інтегрований урок природознавства/інформатики в 4-В класі

19 січня в Конотопській СШ №12 відбувся показовий інтегрований урок природознавства/інформатики в 4-В класі з теми «Тварини і рослини Євразії. Співпраця в мережі».

Технологія інтегрованого уроку є оптимальною на сучасному етапі розвитку національної освіти,  оскільки сприяє розширенню ерудиції і світогляду учнів. Учителі Пурига В.В. та Манько О.В. творчо і майстерно підійшли до підготовки та проведення уроку. Діти працювали впевнено, з цікавістю. Були використані інноваційні форми та методи роботи на уроці, зокрема робота  в сервісі Padlet.

За такими уроками – майбутнє освіти! Бажаємо нашим учителям і надалі вдосконалювати та розвивати свої вміння в цьому напрямку.